Profil firmy

Pracownia projektowa EGG STUDIO powstała w 2013 roku. Założona przez Ewelinę Gotkowską – Absolwentkę Politechniki Rzeszowskiej na wydziale Budownictwa i Inżynierii Środowiska kierunek – Budownictwo Ogólne oraz Architektura i Urbanistyka.

Realizujemy projekty użyteczności publicznej, budynki biurowe oraz handlowe, adaptacje, idywidualne domy jednorodzinne.

W trosce o interes naszych Klientów nieustannie podnosimy kwalifikacje oraz jakość świadczonych usług we wszystkich powierzanych nam dziedzinach, począwszy od doradztwa inwestycyjnego, poprzez zarządzanie i kontrolę kosztów projektu, procedury administracyjne i poszukiwanie nowych, wydajniejszych metod projektowania.

Oferujemy pełną obsługę w zakresie autorskich/indywidualnych projektów budynków oraz wnętrz. zapewniamy usługi na wszystkich etapach inwestorskich, rozpoczynając od uzyskania wszelkich niezbędnych uzgodnień i dokumentów formalnych związanych z inwestycją, poprzez opracowanie wielobranżowej dokumentacji projektowej - koncepcyjnej, budowlanej oraz wykonawczej, uzyskaniu pozwolenia na budowę, kończąc na nadzorze autorskim.

GŁÓWNYM ZAKRESEM DZIAŁALNOŚCI JEST PROJEKTOWANIE budynków I WNĘTRZ, A TAKŻE BUDYNKÓW WIELORODZINNYCH I SZEREGOWYCH, HANDLOWYCH, USŁUGOWYCH, BIUROWYCH.

Realizacja strony WWW: Zdzislowicz.pl